Велика сумка Sport на колесах Нейлон, Валіза XL (80л) (67*33*39) коричнева, сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 931
730 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка, або сумка на колесах. Виконана з щільного нейлону, з водовідштовхувальним просоченням. Сумка складається з місткого відділення на блискавці, всередині обшита підкладкою льон. З зовнішньої сторони місткий кишеню на блискавці. Дно сумки тверде. Можна використовувати для далеких поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка і бічна ручка для перенесення
Всі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка з фіксацією
Два колеса прогумовані хорошої якості, тихий хід на підшипниках.
Велика
Довжина 67 см
Ширина (дно) 33 см
Висота 39 см
Вага 4 кг
Об'єм 65 л
Інші дорожні сумки у нас на сайті LISBAG.COM.UA
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 67 см |
| Глибина | 39 см |
| Об`єм | 80 л |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 730 ₴









