Слінг Fila, Нагрудна сумка
- Немає в наявності
- Код: 929
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка спортивна сумка слінг. Сумка нагрудна, унісекс відмінно підійде для чоловіків або дівчат для прогулянок, відряджень і будь-якого іншого виду зайнятості. Виготовлена з нейлону водовідштовхувальна з підкладкою, водонепроникна, містка і зручна. У неї є три відділення , спереду кишеня на блискавці і ще один основний так само кишеню на блискавці всередині, і вихід для навушників. Дана модель підійде до будь-якого стилю одягу, модний і практичний. Ви зможете мати все під рукою для чоловічих повсякденних речей.
Висота 30 см
Ширина 20 см
Ширина дна 7 см
Вага 300 грам
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Нейлон |
| Виробник | Fila |
| Стан | Нове |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Відділення | 2 основних |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | True |
| Стиль | Спортивний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | True |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 513 ₴









