Жіноча поясна сумка Чорна матова
- Немає в наявності
- Код: 920
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на пояс
Хочеш бути не як усі? Відмінна новина! Модні сумки на пояс тут як тут. Ми пропонуємо вам звернути увагу на бананки в різних колірних гамах. Вмій виділятися з даними аксесуаром Вас точно помітять. Бути яскравим це слідувати за модою !
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка переливається під різними кутами |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В)— 30*13*8 см |
![]() |
Мінімальна довжина ременя 50 см, максимальна 82 см |

Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
3 відділення під різні шт |
![]() |
Зручна пластмасова засувка |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Максимальний обхват талії | 82 см |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | анімація |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
| Особливості | 3D ефект |
- Ціна: 399 ₴

















