Жіноча сумка з натуральної шкіри Galanty Кругла 22×8.5×22 см Блакитна
- Немає в наявності
- Код: 915
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна Кругла сумка
Шукаєте круту шкіряну сумку? Універсальна! Для повсякденного життя, ділових зустрічей або побачень! Зверніть увагу на цю модель. Вона стильна, лаконічна, невелика, містка для своїх розмірів. Сумка поєднуватиметься як з одягом у діловому стилі, так і кежуал. Усередині 1 відділення на блискавці та додаткова кишеня. Весняний колір моделі буде дуже доречним.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виготовлена зі щільної шкіри, вона чудово тримає форму навіть у порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 22×8.5×22 см. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди із собою |
![]() |
Є регульований ремінь 120 см. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Кругла |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
- Ціна: 1 596 ₴













