Прикольна бананка, або поясна сумка з нейлону дуже легка, не промокає Полуниця-вишня
- Немає в наявності
- Код: 914
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка або поясна сумка
Сумка на пояс. Виготовлена з нейлону не пропускає воду. Ми пропонуємо вам звернути на прикольні поясні сумки, Прикольні жіночі - Літній варіант
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка має прикольний дизайн |
![]() |
Виготовлена з нейлону не промокає |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 38х6х13 см |
![]() |
Максимальний розмір Талії 100 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Реальні фото! |
![]() |
2 відділення під різні штучки |
![]() |
Вихід для навушників |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 38 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 100 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | логотип, фурнітура, принт |
| Ширина | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 285 ₴


















