Бананка Supreme спортивного типу з виходом для навушників, Сіра
- Немає в наявності
- Код: 913
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка или поясная сумка Supreme
Сумка на пояс Supreme. Выпонена из прочной ткани, не пропускает воду. Мы предлагаем вам обратить внимание на бананку которая прослужит вам долгою. Умей выделятся с данным аксессуаром Вас точно заметят. Быть ярким это следовать за модой!
Что необходимо знать?
![]() |
Сумка имеет приятный дизайн |
![]() |
Выполнена из прочного материала |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 35х8х14 см |
![]() |
Максимальный размер Талии 120 см |
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Китае. |
![]() |
Реальные фото! |
![]() |
2 отделения под разные штучки |
![]() |
Выход для наушников |
Как оформить заказ?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 35 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 120 см |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | логотип, фурнітура |
| Ширина | 120 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вологовідштовхувальним 400D |
| Особливості | 3D ефект, логотип |
- Ціна: 342 ₴

















