Жіночий гаманець з натуральної шкіри Cardinal Фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: 908
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий клатч з м'якої натуральної шкіри Cardinal
Жіночий гаманець Cardinal з натуральної шкіри. Має класичний дизайн, приємний на дотик Можна використовувати як вечірній клатч, на захід чи свято.
Чому саме він ?
![]() |
Вишуканий дизайн, висока зносостійкість |
![]() |
Великий,місткий всередині |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш)— 21.5*12*3 див. |
![]() |
М'яка натуральна шкіра |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Фурнітура кольору золота,закривається на блискавку |
![]() |
12 відділу для карт, 5 відділень для купюр, 1 з них блискавки |
![]() |
Можна носити на руці, з допомогою ремінця |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 250 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина | 215 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 120 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, логотип |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 482 ₴

















