Жіночий шкіряний гаманець moschino червоний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 898
1 197 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець MOSCHINO
Кожаный кошелек moschino. Мы предлагаем вам обратить внимание на кошелек из натуральной кожи. Яркий современный аксессуар для современной девушки.
Что необходимо знать?
![]() |
Отличный дизайн. Закрывается на молнию |
![]() |
Плотная натуральная кожа, вместит все необходимое! |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 19×2×11 см. |
![]() |
Товар в коробке. Известный бренд |
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Тайване. |
![]() |
14 отделений для карт |
![]() |
5 отделение под деньги, с которых 1 на молнии. |
![]() |
Можно носить на руку с помощью ремня |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moschino |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 190 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, логотип |
- Ціна: 1 197 ₴

















