Сумка на пояс Adiddas Різнобарвна
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 499
171 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка, сумка на пояс з оригінальним дизайном. Виготовлена з міцної тканини, два основних відділу, закривається на блискавку. Всередині обшита підкладкою льон. Кріплення виготовлені з пластику фурнітура чорного/сріблястого кольору. Сумка на пояс або "бананка" підійде тим, хто любить комфорт,практичність, і зручність, все необхідні речі завжди є у вас під рукою.
Довжина 34 см
Висота 14 см
Мінімальний обхват талії 70 см
Максимальний обхват талії 120 см
Цей товар є копією відомого бренда гарної якості.
Інші кольори та сумки, барижки в нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Україна ТД |
| Об`єм | 0.8 л |
| Висота | 14 см |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 34 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Максимальний обхват талії | 120 см |
| Особливості | Кріплення на пояс |
- Ціна: 171 ₴









