Шкіряна сумка жіноча Galanty 24 х 18 х 12 см Салатова
- Немає в наявності
- Код: 894
1 311 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча лазерна замшева шкіряна сумка
Жіноча невелика шкіряна сумка. Виконана з м'якої, лазерної замшевої натуральної шкіри. Сумка буде поєднуватися з будь-яким одягом, добре буде виглядати в діловому стилі або вечірньому варіанті. Вона закривається на блискавку, з обох сторін ми потрапляємо всередину сумки, зручно, практично не потрібно зайвий раз розгортати до себе зовнішньою стороною.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана з м'якого лазерного замша |
![]() |
Має місткі розміри |
![]() |
Всі жіночі приналежності у Вас під рукою |
![]() |
Розмір: 24х18х12 |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру. |
![]() |
Сумка добре прошита, строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку під клапаном магніт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 245 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Зелений |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Саквояж |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
- Ціна: 1 311 ₴

















