Невелика сумка з натуральної шкіри, Чорна
- Немає в наявності
- Код: 888
1 938 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична шкіряна сумка
Що подарувати дівчині? Звичайно ж, сумку, адже їх багато не буває! Ми пропонуємо вам звернути увагу на дану модель з шкіри. Вона стане улюбленим аксесуаром вашої дівчини, адже підходить до всієї одязі.
Інші кольори ТУТ !
Основні характеристики виробу
![]() |
Закривається сумка на магніт і блискавку |
![]() |
Ручка сумочки довга і коротка |
![]() |
Стандартний розмір моделі (Д×Ш×В)— 26*19*11 див. |
![]() |
Строгий класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
На одній із сторін є кишенька для телефону, ключів або документів. |
![]() |
Використовується шкіра (натуральна). |
![]() |
Усередині сумки 1 відділення, 2 звичайні кишені і 2 на блискавці. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки через плече в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 938 ₴


















