Велика Шкіряна сумка синього кольору, Galanty
- Немає в наявності
- Код: 691
1 881 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна містка сумка великого розміру. Виконана з натуральної щільною італійської шкіри. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді, рядки рівні, тверде дно. Всередині одне велике основне відділення переделено перегородкою на блискавці, 1 кишеня на блискавці і 2 невеликих кишені для телефону або ключів. Спереду 2 маленьких кишеньки на блискавці і кишеню закривається на клапан. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці. 4 металеві ніжки для зручного та практичного розташування на будь-якій поверхні. В комплекті є регульований ремінь і дві ручки. Таким чином можна носити в руці, на згині ліктя і на плече/через плече.Фурнітура кольору срібла. Металеві аксесуари. Класична велика шкіряна сумка вмістить в себе не тільки все необхідне але і ділові жіночі приналежності. Відмінно підійде для походу по магазинах, для прогулянок по місту і особливо зручно для походу на роботу. Класичний стиль сумочки буде поєднуватися з будь-яким одягом.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 120 см
Ручки 13.5 см
Висота 26 см
Довжина 32 см
Ширина 9.5 см
Вага 900 г
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 135 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 881 ₴









