Яскрава Золотиста жіноча сумка на пояс
- Немає в наявності
- Код: 00018
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава блискуча жіноча сумка на пояс
Сяюча, молодіжна сумка на пояс\бананка. Виконана з міцного, блискучого матеріалу. Носити на поясі або на плече. Дуже зручна, містка жіноча поясна сумка. Має 2 основних відділення. Фурнітура кольору срібла.
Чому варто обрати саме її ?
![]() |
Сумка переливається під різними кутами. |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Довжина 40 см, Висота 14 см). |
![]() |
Місткі розміри. |
Додаткова інформація
![]() |
Мінімальний обхват - 55 см, максимальний - 110 см |
![]() |
Якісна фурнітура. |
![]() |
2 відділення під різні шт. |
![]() |
Зручна пластмасова засувка. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 150 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 40 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
| Особливості | 3D ефект, аксесуари |
- Ціна: 399 ₴

















