Сумка на пояс, Срібна Balenciaga з шкіри PU
- Немає в наявності
- Код: 00014
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка Balenciaga з оригінальним дизайном. Виготовлена з шкіри PU, Два основних відділи закриваються на блискавку. Всередині один відділ розділений на дві частини для зберігання вашого мобільного телефону, гаманця або ключів. Кріплення виконані з пластику. Сумка на пояс або "бананка" підійде тим, хто любить комфорт, всі необхідні речі завжди знаходяться у вас під рукою.
Довжина 33 см
Висота 13 см
Мінімальний обхват талії 60 см
Максимальний обхват талії 110 см
Товар є реплікою хорошої якості
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 33 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 102 см |
| Об`єм | 0.5 л |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Бронзовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
- Ціна: 342 ₴









