Чорний жіночий рюкзак спортивного стилю NIGHT
- Немає в наявності
- Код: 878
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий, жіночий рюкзак спортивного стилю. Виконаний з міцного матеріалу оксфорд. Такий спортивний рюкзак підійде для тренувань, поїздки або повсякденних прогулянок. Буде чудово поєднуватися з будь-яким стилем одягу. Зручні, місткі кишені розмістять все необхідне. Рюкзак закривається на блискавку. Всередині один великий основний відділ і невеликий потайну кишеню. Спереду по довжині рюкзака місткий кишеню на блискавці. Регульовані лямки, фурнітура кольору срібла. Гачок для носіння в руці.
Розмір:
Висота 40 см
Ширина 30 см
Дно 14 см
Більше квітів ТУТ!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Верхній |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | принт |
- Ціна: 570 ₴









