Жіноча невелика сумка-клатч через плече\на плече, Темно-червона
- Немає в наявності
- Код: 877
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женская небольшая сумка-клатч. Выполнена из мягкой кожи PU. Приятная и мягкая на ощупь. Минимальный,нежный дизайн подойдет для вечерних прогулок или повседневной жизни.
Характеристики:
- Плотная кожа PU;
- Внутри 2 отдела на молнии;
- Закрывается на клапан магнит и молнию под ним;
- В комплекте 2 ремешка;
- Фурнитура цвета серебра.
Розміри:
Довжина 21.5 см
Висота 13 см,
Товщина 3 см
Довжина плечового ременя 130 см
Ремінь на руку 19 см

Інші кольори ТУТ !
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 342 ₴









