Жіночий гаманець Love подвійного складання
- Немає в наявності
- Код: 876
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий жіночий гаманець Love на кнопці. Ця модель виконана зі щільної шкіри PU. Має надійні змійки, рівні шви. Усередині 3 відділи для грошових купюр, 1 на блискавці для дрібниць, 6 для кредитних карток. Закривається на кнопку. Гаманець приємний на дотик, дизайн зроблений у мінімальному стилі, зберігаючи ніжність і комфорт. Легкий, має гарний вигляд у руці.
Довжина 19 см
Ширина 9.5 см
Товщина 1.5 см
Вага 140 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 140 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 285 ₴






