Рюкзак трансформер Рожевого кольору Travelling
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 874
399 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо Вам унікальну модель міського рюкзака, який трансформується в маленьку сумочку і вільно поміщається в кишені або сумці. Незважаючи на це має містке основне відділення і додаткові кишені. А яскравий, унікальний дизайн цього рюкзака додасть стильності Вашому іміджу.
Розміри:
У складеному вигляді 17 см*13 див., в розкритому 37 см*25 см*13 див.
Опис аксесуар:
Розгортається рюкзак для подорожей.
Одне основне відділення.
Сітчасті кишені з боків.
Кишені попереду на блискавці.
Регульовані наплічні ремені.
Кишеня для зберігання.
Інші кольори ТУТ.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 150 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 399 ₴









