Жіночий гаманець місткий на кнопці 29х10х3 см Сірий
-25%
- Готово до відправки
- Код: 873
399 ₴
299 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий великий гаманець на кнопці. Виготовлений з якісної,щільної шкіри PU/ Дана модель вмістить все необхідне для повсякденного користування. Всередині розділений на 2 частини, що дає можливість використовувати кредитні картки окремо. Гаманець має 5 відділень під купюри, 1 відділ блискавки, а так само 12 кредитних відділень і 1 фото вікно. Гаманець м'який на дотик і досить легкий. Поміститься в будь-якій жіночій сумочці.
Характеристика :
- 5 відділів під гроші
- 12 кредитних карт
- 1 фото вікно
Розміри:
Довжина 19 см
Висота 10 см
Товщина 3 см
185 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 185 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 299 ₴






