Сіра жіноча сумка
- Немає в наявності
- Код: 855
912 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча невелика сумка. Виконана із щільної,м'якої шкіри PU. Даний матеріал не боїться перепадів температур, зносостійкий легко протерти ганчіркою при забрудненнях. Добре тримає форму в порожньому вигляді,компактна і містка сумка дозволить Вам розмістити найнеобхідніше: ключі, телефон, гаманець, гребінець, документи. Аксесуар закривається на блискавку всередині одне велике відділення а так само кілька поздовжніх кишень для розташування особистих речей і кишеню на блискавці. На передній і тильній стороні сумка розташований кишеню на блискавці, так само 2 бічних кишені яких ще закриваються на блискавку знизу для кращого зберігання особистих речей такі як : ключі, гроші або будь-які дрібні деталі. Жіночу сумку можна носити в руках за ручки або через плече з допомогою ременя в комплекті. Фурнітура кольору срібла. На дні розташовані металеві ніжки.
Ця чудова сумочка своїм мінімалізмом і функціональністю. Відмінно підійде для прогулянок, ділових зустрічей, побачень або повсякденного носіння. Вона буде радувати Вас своєю практичністю.

Характеристики:
Матеріал: PU
Висота: 28 см
Ширина 18 см
Товщина 10 см
Висота ручок 9 см
Довжина плечового ременя 120 см
Вага 600 грам
Інші кольори даної моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 90 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, ремені, запонки |
- Ціна: 912 ₴









