Бананка жіноча, сумка на пояс Рожева з паєтками
- Немає в наявності
- Код: 866
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на пояс з паєтками
Кльова поясна сумка жіноча. Сумку можна носити на поясі і через плече. Крута, яскрава і молодіжна сумка доповнить Ваш будь-який сучасний образ. З неї Ви точно Ви будете помічені оточуючими людьми. Зверху посипана дрібними паєтками, всередині одне основне відділення. Має ремінь з чіпкої, що додає характеру і в теж час жіночності. Не прогав свій шанс придбати модний аксесуар.
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка переливається під різними кутами. |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×Т) — 29х13х8. |
![]() |
Максимальний розмір Талії 110 см,мінімальний 70 см |

Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Якісна фурнітура. |
![]() |
1 відділення під різні шт. |
![]() |
Зручна пластмасова засувка |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 170 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 29 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 70 см |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | пайетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
| Особливості | 3D ефект, аксесуари |
- Ціна: 513 ₴

















