Чоловічий гаманець Dollar на кнопці коричневий 11.5х9х2 см
- Готово до відправки
- Код: 865
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець Dollar
Що подарувати чоловікові? Звичайно ж, якісний, цікавий гаманець. Дана модель цікава своїм дизайном у вигляді Долара. Вмістить все необхідне для ділового чоловіка.
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний стиль чоловічого гаманця |
![]() |
Щільна шкіра PU |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш) — 11.5х9х2 см |
![]() |
Велика місткість |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Закривається на кнопку |
![]() |
9 кредитних карток 1 відділ для купюр 1 на блискавці |
![]() |
Якісна фурнітура |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 150 г |
- Ціна: 228 ₴












