Спортивний рюкзак Hello для повсякденного носіння
- Немає в наявності
- Код: 860
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий, соковитий рюкзак. Виготовлений із двох колірних гам, чудове дизайнерське рішення, стильний яскравий сучасний привертає до себе увагу оточення. Молодіжний рюкзак hello U.Y.K це тренд. Яскраві кольори все більше з'являються на ринку. Виготовлений з оксфорду, всередині одне велике відділення перероблене на 2 частини. Зовнішня кишеня на блискавці, а також бічні кишені для пляшок із водою. Встигни забрати його собі!
Розмір:
Висота 40 см
Ширина 27 см
Дно 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 27 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Вага | 400 г |
| Візерунки і принти | Написи |
| Стан | Новий |
- Ціна: 570 ₴







