:єнська сумка на 2 відділення на блискавці Зелена
- Немає в наявності
- Код: 857
912 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча повсякденна Сірці сумка, яскрава середнього розміру. Виконана із щільної шкіри PU. Дана модель досить місткий для своїх габаритів. Середньої жорсткості в порожньому вигляді тримає форму. Її можна носити з допомогою ременя через плече або ж за ручки як діловий портфель. Якісна фурнітура, металеві ніжки на дні. Закривається на блискавку на 2 відділення, всередині 2 відділення на блискавці, пару кишеньок і один прихований кишеню.
Ремінь в комплекті 125 см
Довжина ручок 12 см
Довжина 33 см
Висота 24 см
Дно 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 912 ₴







