Жіночий рюкзак Сірий з шкіри PU
- Немає в наявності
- Код: 856
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий жіночий рюкзак. Виконаний з якісного матеріалу (шкіра PU) по всій довжині заклепки під золото. Всередині рюкзака підкладка пару кишеньок і одне відділення на блискавці.
Спереду невеликий кишеню на блискавці Лямки, довжина регулюється. Маленький рюкзак дуже зручний і вміщає в себе всі необхідні речі.
Глибина 13 (см)
Висота-32 (см)
Ширина 25 (см)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 13 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Кишені | Бічні |
- Ціна: 456 ₴









