Сумка на 3х колесах маленька L (40 л) Червона 51х28х31 см Червона
- Немає в наявності
- Код: 1576
1 140 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка на 3х колесах для кращої стійкості. Підійде для далеких поїздок, або перельотів на літаку. Сумка зроблена з міцної тканини з водовідштовхувальним просоченням по всій конструкції. Це дає можливість зберегти Ваш вантаж від ушкоджень, і падінь на бік. Міцна і надійна сумка для подорожей. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавки по всій довжині сумки. Ніжки знизу і збоку зафіксують сумку як Вам буде зручно, а так само при бажанні можна кріпити повісити навісний або кодовий замок
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка, з фіксацією висоти з необмеженою кількістю позицій; (48 см)
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід)
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Довжина 51 см
Ширина 28 см
Висота 31 см
Об'єм 40 л
Вага 2200 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | filippini |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 1 140 ₴









