Жіночий шкіряний Попелу-троянди, повсякденний рюкзак з натуральної шкіри
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 845
1 767 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний міні-рюкзак
Жіночий повсякденний рюкзак з натуральної шкіри не тільки сучасно але і зручно. Він користується популярністю у всіх: школярів, підлітків, студентів, молодих матусь. Його перевага в компактності і практичності. Поклала в рюкзак кілька зошитів, помаду і смартфон, закинув на спину, і ти готова підкорювати світ!
Про рюкзаку
![]() |
Компанія використовує дорогу щільну шкіру |
![]() |
Спереду і ззаду рюкзачка є кишені на блискавці. |
![]() |
Довжина — 27 см, ширина — 13 см, а висота — 30 см |
![]() |
Аксесуар виконаний в різних кольорах, фурнітура — у срібному. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
У міні-рюкзаку є 1 велике відділення, в яке можна покласти все що завгодно, 2 кишені і 1 на блискавці. |
![]() |
Виріб має лаконічний вигляд, тому відмінно буде поєднуватися як з сукнями, так і з джинсами. |
![]() |
Проводиться міні-рюкзак в Таїланді компанією Galanty. |
![]() |
Для зручності дівчата передбачено два варіанти шкарпетки — на плечах (регульовані ремінці) або в руках (стандартна ручка). |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете мати в своєму гардеробі тренд року? Зателефонуйте нам або оформіть заявку на сайті. Всього пару днів і ви станете власницею стильного міні-рюкзачка!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 650 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Жорсткий каркас |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Виробник | Galanty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, у зади, внутрішній, зовнішній |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 1 767 ₴

















