Прикольний рюкзак з поєднанням двох кольорів Біло-зелений
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 842
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий. Хочеш виділятися? Тоді ця модель саме для тебе! Виконаний з текстилю. З таким рюкзаком Ви будете відчувати себе стильно і комфортно, а головне Не як всі! Сумісний з форматом А4 і А5. Закривається на блискавку. Всередині одне велике відділення, 5 різних кишень для розташування особистих речей. Можна використовувати Гачок для носіння в руці, або підвішування. Пару бічних кишеньок і зовнішній на блискавці. Такий яскравий рюкзак підійде для будь-якого віку, хто любить не тільки практичність але й експерименти в образах. Його можна носити на навчання, на прогулянки, брати з собою в подорожі.
Висота 40 см
Довжина 27 см
Ширина дна 12 см
Вага 400 грам
Інші кольори та моделі у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Візерунки і принти | позначка вишивка |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 741 ₴










