Жовтий рюкзак HI "Привіт" нова модель на кожен день
Новинка
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 841
741 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крутий молодіжний рюкзак Хочеш виділяться?. Тоді ця модель саме для тебе! Виконаний з міцного, текстилю. Має бічні і зовнішній кишені, молодіжний дизайн, зручну структуру і найголовніше функціональний. З таким рюкзаком Ви будете відчувати себе стильно і комфортно. Сумісний з форматом А4 і А5. Закривається на блискавку. Всередині одне велике відділення. Гачок для носіння в руці, або підвішування, Фурнітура кольору золота. Такий яскравий рюкзак підійде для будь-якого, хто любить не тільки практичність але й експериментувати з різними стилями одягу. Його можна носити на навчання, на прогулянки, брати з собою в подорожі.
Висота 40 см
Довжина 29 см
Ширина дна 12 см
Вага 400 грам
Інші кольори та моделі у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 400 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Візерунки і принти | позначка вишивка |
- Ціна: 741 ₴










