Чорний жіночий шкіряний гаманець Qian xi lu
Новинка
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 839
627 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женский кожаный кошелек. Яркие цвета данной модели, Вставки из лака отлично дополняют его. Внутри 3 больших отделения под купюры. Отделений на молнии 2. Разместит купюры любого размера. Отделение большие, так же есть дополнительный денежных средств. Любительницам которые имеют много визиток у этого кошелька 9 шт. Также есть окошко под фото или права. Красиво смотрится в руке. Закрывается на кнопку. Фурнитура цвета золота
Коробка в комплекте.
Длина 19 см
Высота 9 см
Толщина 3 см
Коробка в комплекте.
Длина 19 см
Высота 9 см
Толщина 3 см
Внимание: Квадратики на кошельке могут менятся, по цветам и быть смещены в хаотичном порядке.
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qian Xi Lu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Замок |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 627 ₴










