Т. Червоний шкіряний гаманець Tailian, для повсякденної шкарпетки для Жінки
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 838
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який повсякденний гаманець-клатч з натуральної шкіри. Супер легкий і м'який в руках, передає свою текстуру з квадратиків. Виконаний з Натуральної шкіри Всередині 3 великих відділення під купюри і 1 великий відділ на блискавці. Відділення великі можна використовувати під телефон, так само відділення "Поцелучик" всередині якого розташувалися ще 2 відділення для грошових коштів. Любителькам які мають багато візиток у цього гаманця 9 шт. Також є віконце під фото або права. Дуже зручно помістити в руку і в будь-яку жіночу сумочку. Закривається маленьким перекидним клапаном. Фурнітура кольору Срібла.
Коробка в комплекті.
Довжина 19 см
Висота 9 см
Товщина 3 см
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
Коробка в комплекті.
Довжина 19 см
Висота 9 см
Товщина 3 см
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Замок |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Тиснена |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Матеріал | Натуральна шкіра другого сорту |
| Оздоблення та прикраси | тиснення |
- Ціна: 570 ₴









