Невеликий Жіночий гаманець але місткий т. червоний Balisa
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 824
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красивий і оригінальний жіночий гаманець balisa. Стильний дизайн і приємний матеріал, гладкий на дотик виконаний під масло, на вигляд дуже жіночний і, в той же час місткий і функціональний. Відкривається гаманець на кнопку. Всередині 1 відділення під грошові кошти, 5 відділень під кредитні картки, 1 фотоокно і 2 додаткових відділення, так само 2 кишені на блискавці розташовані так, що б зайвий раз не відкривати гаманець Жіночий гаманець Balisa буде відмінним подарунком для Вас або ваших рідних.
Матеріал: PU Шкіра
Розміри: 12х 9.х 2.5 см
Вага 100 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | масло |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | тиснення |
- Ціна: 399 ₴









