Жіночий гаманець уна магніті Valentino на магніті червоний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 823
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарний великий гаманець жіночий зі шкіри PU. Аксесуар закривається на магніт що говорить про зручність. Лицьова сторона виробу прикрашена металевим логотипом компанії Valentino. Всередині; 5 відділення для купюр, один потайна кишеня на блискавці для різних цінних речей, монетниця (закривається засувкою), 8 відділень для кредиток або візиток. Гаманець сподобається дівчатам, які цінують практичність, функціональність і зручність. Аксесуар упакований у фірмову коробочку Balisa
Розташування: Горизонтальне
Довжина 19 см
Висота 8 см
Товщина 3 см
Розташування: Горизонтальне
Довжина 19 см
Висота 8 см
Товщина 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 120 г |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 мм |
| Виробник | Balisa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Матова |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 570 ₴









