Червоний шкіряний гаманець універсальна модель від виробника Balisa
- Немає в наявності
- Код: 818
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий великий, місткий гаманець Balisa з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Дизайн за останньою модою, виконаний з якісної натуральної шкіри. Аксесуар закривається на кнопку. Всередині 6 відділів під грошові кошти + 1 на блискавці, 24 для кредитних карт, 2 фото вікна.
Багатофункціональні вмістить: Паспорт, телефон безліч карт
Фурнітура цсєта срібла. Жіноче портмоне Balisa буде відмінним подарунком для ваших близьких. Такий гаманець не тільки виконаний з якісної шкіри, але і в стильному, багатофункціональному дизайні. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Balisa
Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: кнопка
Фурнітура: Срібло
Ширина 10 см
Довжина 18.5 см
Товщина 3 см
Вага 200 грам
Інші моделі і кольору ТУТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 2-3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 24 |
| Кількість відділень для купюр | 6-7 |
| Оздоблення та прикраси | фурнітура |
- Ціна: 1 083 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка від виробника, своя упаковка.









