Шкіряний гаманець-затиск класичного стилю для чоловіка Eremette
- Немає в наявності
- Код: 816
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний гаманець класичному варіанті, для повсякденного використання. Чоловічий гаманець-затиск Eremette, портмоне - не тільки зручно і практично, але й стильно і комфортно Виконаний з якісної натуральної шкіри, що забезпечить практичність і довгу експлуатацію. На магніті, всередині має 10 відділів під кредитні картки або документи. Затиск для грошей, не займає багато місця, і в той же час зручний та практичний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 10.5 см
Довжина у відкритому вигляді 22 см
Ширина 9 см
Товщина 1.5 см
Вага 70 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 60 г |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для купюр | Немає |
| Кількість відділень для монет | 0 |
| Кількість відділень на блискавці | 0 |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Оздоблення та прикраси | тиснення |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 684 ₴









