Чоловічий гаманець з натуральної шкіри Cardinal з затискач для грошей, Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 791
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний шкіряний гаманець для грошей Cardinal . Портмоне для чоловіка - не тільки зручно і практично, але і оригінальний подарунок для сучасного чоловіка. Виконаний з якісної натуральної шкіри, що забезпечить практичність і довгу експлуатацію, комфорт і практичність. Дана модель відмінно підійде для ділового, зайнятої людини яким потрібно мати все під рукою. Всередині 2 відділу грошових купюр, 10 відділів для кредитних карт, 1 фото вікно, 1 затискач. На задній стороні гаманця розташований кишеню на блискавці.
Довжина 11 см
Висота 10 см
Ширина 2 см
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10-11 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 798 ₴









