Жіночий місткий класичний шкіряний під масло гаманець Cardinal , Червоний
- Немає в наявності
- Код: 787
1 197 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий великий, місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Аксесуар закривається на магніт. Всередині 5 відділів під грошові кошти, 8 для кредитних карт, 2 фото вікна і 1 відділ на блискавці. На задній стороні розташований додатковий кишеню на блискавці під дрібниця. Фурнітура кольору золота. Жіноче портмоне буде відмінним подарунком для ваших близьких. Такий гаманець не тільки виконаний з якісної шкіри, але і в стильному, багатофункціональному дизайні. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Cardinal.

Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: Магніт
Фурнітура: Золото
Ширина 10 см
Довжина 18.5 см
Товщина 3 см
Вага 260 грам
Інші кольори ТУТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 260 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Лакова |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для монет | 1-2 |
| Оздоблення та прикраси | лакова шкіра, фурнітура |
- Ціна: 1 197 ₴









