Жіночий шкіряний гаковий гаманець Cardinal 18.5 х 10 х 2.8 см На кнопці Чорний
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 786
1 197 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий великий, місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри красивий і вишуканий. Оригінальний дизайн виготовлений із якісної натуральної шкіри. Аксесуар закривається на кнопку. Усередині 5 відділів під кошти, 15 для кредитних карток, 3 фото вікна. На задній стороні розташована додаткова кишеня на блискавці під дріб'язок. Жіноче портмоне буде чудовим подарунком для ваших близьких. Такий гаманець не тільки виготовлений із якісної шкіри, але й у стильному багатофункціональному дизайні. Ця модель постачається у фірмовій коробці Cardinal.
Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застежка: Кнопка
Фурнітура: Золото
Висота 18.5 см
Довжина 10 см
Товщина 2.8 см
Вага 260 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 260 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 185 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Товщина | 28 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 1 197 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка від виробника, своє паковання.









