Жіноча сумка-портфель Темно-коричневого (шоколад) кольору з натуральної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 785
1 995 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Рюкзак-сумка 2в1 тренд 2018-2019 року. Виконаний з щільної італійської шкіри високої якості, рівні шви і тримає форму навіть порожнім. Має приємний дизайн, гладкий на дотик. Дана модель універсальна, її можна використовувати на кожен день під будь-який образ, з ним Ви будете виглядати сучасно і елегантно. Усередині одне основне відділення в якому зручно розмістити планшет, косметичку, документи і все необхідне для сучасної дівчини, 2 маленьких кишені для дрібниць і 2 відділу на блискавці для кращого зберігання речей у безпеці. На задній і передній стороні рюкзака розташований додатковий відділ на блискавці. Закривається на блискавку під клапаном. Особливістю такого рюкзака, в тому що його можна носити як рюкзак, так і сумку, з допомогою регульованих лямок на задній стороні. Якісна фурнітура кольору срібла. Така річ повинна бути у кожної леді в гардеробі.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Висота 33 см
Довжина 26 см
Ширина 11.5 см
Вага 800 грам
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 800 г |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, у зади, внутрішній, 2 великих, попереду |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 995 ₴









