Класична жіноча шкіряна сумка Бронзового кольору з двома ременями в комплекті
- Немає в наявності
- Код: 777
1 824 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шикарна жіноча сумка з натуральної щільної шкіри. Зручна і міцна підійде для повсякденного носіння. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді. Дана модель універсальна, доповнить будь-який образ і стане незамінним аксесуаром. Закривається на клапан магніт і блискавку. Всередині два основних відділи які розділені перегородкою на блискавці. Два кармашка для невеликих жіночих аксесуарів, плюс одна кишеня на блискавці. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці для зберігання речей в безпеці. В комплекті 2 ременя. Ланцюг з плетінням доповнює дану модель. Знімний ремінь. Фурнітура кольору срібла.
Довжина 29 см
Висота 19 см
Товщина: 9 см
Довжина ланцюга 50 см
Довжина ременя 125 см
Вага 750 грам
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Бронзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Тип застежки | Клапан |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 824 ₴









