Гаманець жіночий потрійного складання Бордового кольору для щоденного використання
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 776
228 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий красивий, стильний, універсальний гаманець на кнопці. Виконаний з щільної, з якісної шкіри PU. Стильний дизайн і приємний матеріал, на вигляд дуже жіночний і, в той же час місткий і функціональний. Таке просте рішення для даної моделі буде доречно до будь-якого Вашого наряду. Відкривається гаманець на кнопку. Всередині 2-3 відділу під кредитки, 1 фото вікно, 1 відділ для грошових купюр,1 відділ для дрібниці і кілька додаткових відділень. Міні гаманець потрійного складання дозволить розмістити його в кишеню, маленьку сумочку чи портфель. Такий класичний, зручний варіант сподобається будь-якої дівчини. Будьте модними разом з нами !
Характеристика :
Матеріал: PU Шкіра
Довжина 12 см
Висота 9.5 см
Товщина 1 см
Вага 100 г
Інші кольори даній модель ТУТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 228 ₴









