Жіночий коричневий гаманець на кнопці Just For You
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 775
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий милий, повсякденний гаманець Just for you подвійного складання. Дана модель виконана з щільної шкіри PU. Має надійні змійки, рівні шви. Такий гаманець повинен бути у кожної дівчини яка цінує стиль і комфорт. Він місткий для своїх габаритів, зручно покласти в сумку або портфель. Всередині 3 відділу під купюри 7 відділів під кредитні картки і 1 відділ на блискавці під дрібниця або гроші. Компактний гаманець дивує своїм дизайном і безліччю відділень. Закривається на кнопку. Приємний дизайн дозволить Вам закохається в таке жіноче портмоне.
Довжина 19 см
Ширина 9 см
Товщина 2,5 см
Вага 195 грамів
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 456 ₴









