Жіночий гаманець на кнопці Just For You, зеленого кольору
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 775
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий милий, повсякденний гаманець Just for you подвійного складання. Ця модель виконана зі щільної шкіри PU. Має надійні змійки, рівні шви. Такий гаманець має бути в кожної дівчини, яка цінує стиль і комфорт. Він місткий для своїх габаритів, зручно покласти в сумку або портфель. Усередині 3 відділи під купюри 7 відділів під кредитні картки й 1 відділ на блискавці під дріб'язок або гроші. Компактний гаманець дивує своїм дизайном і безліччю відділень. Закривається на кнопку. Приємний дизайн дасть змогу Вам закохатися в таке жіноче портмоне.
Довжина 19 см
Ширина 9 см
Товщина 2,5 см
Вага 195 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 228 ₴







