Гаманець-клатч на кнопці місткий для документів Рожевий
-14%
- Готово до відправки
- Код: 00013
342 ₴
294 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий класичний гаманець-клатч на кнопці. Виконаний із щільної шкіри PU, приємний на дотик з безліччю відділень. Всередині відділ для телефону, паперових купюр,відділ під ручку, кільце для ключів, відділ на блискавці для дрібниці, а так само 5-6 шт для кредитних карт. Закривається на кнопку. Зручний, універсальний дизайн доповнить будь-який Ваш образ.
Довжина 17 см
Ширина 11 см
Товщина 2 см
Вага 105 грам
Довжина 17 см
Ширина 11 см
Товщина 2 см
Вага 105 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 105 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 294 ₴





