Чоловічий затиск для грошей з натуральної шкіри Balisa на магніті
- Немає в наявності
- Код: 753
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затиск для грошей виконаний з натуральної шкіри. Закривається на магніт а так само має металевий тримач для купюр. На тильній стороні відділи для карт 3 шт. Грошовий затиск для грошей розмістить будь-яку Українську купюру будь-якого розміру.
Довжина 11 см
Ширина 7.5 см
Товщина 0,5 см
Вага 75 грам
Товар упакований в красиву подарункову упаковку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 75 г |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 627 ₴









