Чоловіча Міні сумка планшетка Gorangd Чорного кольору для щоденного використання, стильна і практична
- Немає в наявності
- Код: 749
513 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Компактна чоловіча сумка планшетка Gorangd . Виконана із щільної шкіри PU, добре прошита та рівні шви. Гладка і приємна на дотик. Практична сумка невеликого розміру на 2 відділу. Для своїх габаритів сумка вмістить телефон, ключі , документи. Відмінно підійде для повсякденної шкарпетки, прогулянки або ж ділової зустрічі. Сумка оснащена міцним, відчепним плечовим ременем. Закривається на клапан магніт і молниею під ним. Всередині 2 основних відділення і кишеню на блискавці. На тильній стороні сумки розташована кишеня на блискавці і на передній кишеню на блискавці по довжині сумки. Фурнітура кольору срібла. Має приємний дизайн, який доповнить будь-який Ваш стиль.
Довжина сумки 15 см
Висота сумки 20 см
Ширина дна 4 см
Довжина ременя 160 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 513 ₴









