Гаманець Superman comics супермен Marevel
- Немає в наявності
- Код: 112
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек SUPERMAN Marvel (Марвел). Кошелек с хорошим дизайном, выполнен из внешней стороне Резины, внутри полиуретановая подкладка. Кошелек Рифленый, на ощупь. Внутри одно основное отделение под деньги, четыре отделение под карты , одно фото окно и отдел для мелочи на молнии.
Материал кошелька позволит очистить его влажной салфеткой если он запачкался.
Длина 11 см
Высота 9 см
Толщина 1 см
Разложенный 20 см
Вес 90 грамм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 570 ₴










