Жіноча сумка Valentino 2019 мила, легка модель Новинка Синього кольору
- Немає в наявності
- Код: 0009
1 197 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча сумка Valentino 2019. Виконана з якісного матеріалу PU. Даний матеріал не боїться перепадів температур, зносостійкий легко протерти ганчіркою при забрудненнях. Середня жіноча сумка тримає форму, має виразний дизайн, золоту фурнітуру, цей стиль дає можливість носити її під будь-який образ. Дана модель тримає форму порожній, компактна середньої жорсткості і виділяється на тлі інших сумок. Якість матеріалу (щільне) на сумки не заощадили. Вона закривається на блискавку всередині одне велике відділення, переделено на дві частини. Пара кишень і два відділення на блискавці На тильній стороні розташований кишеню на блискавці. Жіночу сумку можна носити в руках за ручки або через плече з допомогою ременя в комплекті. На дні розташовані металеві ніжки.

Характеристики:
Матеріал: PU
Висота: 23 см
Ширина 30 см
Товщина 13 см
Висота ручок 14 см
Довжина плечового ременя 100 см
Вага 700 грам
Інші кольори даної моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 100 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Тиснена |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, ремені, запонки, аксесуари |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 197 ₴









