Жіночий шкіряний рюкзак-сумка Чорного кольору стильного класичного дизайну Новинка
- Немає в наявності
- Код: 726
2 109 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий класичний шкіряний рюкзак сумка 2в1 тренд 2018-2019 року. Виконаний з щільної італійської шкіри високої якості, рівні шви і тримає форму навіть порожнім. Має приємний дизайн, гладкий на дотик. Дана модель універсальна сьогодні сумка завтра рюкзак розташує всі необхідні речі: Косметичку, документи (формату а4) і все необхідне для сучасної дівчини (помаду гребінець і тд) Основне відділення закривається на блискавку. 2 маленьких кишені для дрібниць і 2 великих відділу на блискавці для кращого зберігання речей у безпеці. На задній стороні рюкзака розташований додатковий відділ на блискавці, а так само на передній частині. Якісна фурнітура кольору срібла. Така річ повинна бути у кожної леді в гардеробі. З ним Ви будете виглядати сучасно і елегантно.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Висота 34 см
Довжина 29 см
Ширина 12 см
Вага-900 грам
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 9 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 109 ₴









