Жіночий повсякденний яскравий, легкий рюкзак з натуральної щільної шкіри Galanty, Бежевого кольору
- Немає в наявності
- Код: 731
2 052 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий шкіряний портфель місткого розміру. Виконаний з щільної італійської шкіри високої якості, рівні шви і тримає форму навіть порожнім. Має сильний, приємний дизайн, гладкий на дотик. Такий класичний і універсальний портфель можна використовувати на кожен день, для університету, шопінгу, походу на роботу, зустрічі з друзями і тд . Усередині одне основне відділення в якому зручно розмістити планшет, косметичку, документи і все необхідне для сучасної дівчини, 2 маленьких кишені для дрібниць і 2 відділу на блискавці для кращого зберігання речей у безпеці. На верхній частині рюкзака біля ручки розташований потаємний і місткий відділ на блискавці. Верхня ручка для зручного носіння і регульовані лямки. Закривається на клапан магніт і молниею під ним. Якісна фурнітура кольору срібла. Такий аксесуар повинен бути у кожної леді в гардеробі. З ним Ви будете виглядати сучасно і елегантно. Формату А4.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Висота 32 см
Довжина 29 см
Ширина 11 см
Вага-900 грам
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 052 ₴









